Filtro sipas

PrestaShop

Serum

Serum

Janë 17 produkte.

Je duke parë 1 - 12 nga 17 artikull(j)

Filtrat aktiv

FILORGA Global Repair Serum...

FILORGA Global Repair Serum 30 ml

Çmimi 67,00 €

Serumi shumë-aktiv i krijuar posaçërisht për lëkurën e devitalizuar, i frymëzuar nga teknikat e mjekësisë estetike për të krijuar një efekt të dukshëm dhe intensivisht rinovues.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. -Ushqyen lëkurën

-Rikthen përsosmërinë dhe gjallërinë ndaj lëkurës. - Korrigjim intensiv anti rrudhe

Përdorimi: Në mengjes dhe darkë. Sugjerohet për nje efekt më të mirë të përdoret me kremin shoqërues.

Përbërja: NCEF, Faktorët Plazmatik (Cell Factors + Kolagjen+ Acid Hiauloronik)

Optim-Eyes Lashes& Brows

Optim-Eyes Lashes& Brows

Çmimi 47,00 €

Optim-Eyes Lashes& Brows

Serum stimulues për qerpikët dhe vetullat

Kombinimi i një kompleksi përbërësish aktivë, Hyaluron dhe Pantenol ushqen rrënjët e qerpikëve, shkakton një zgjatje të fazës së rritjes së qimëve dhe një ngadalësim të procesit të humbjes së qimeve.

* Stimulon rritjen natyrale të qerpikëve dhe vetullave

* Zgjat dhe forcon rrënjën

* Për qerpikë dhe vetulla të bukur dhe natyralë

Pajtueshmëria e lëkurës e vërtetuar dermatologjikisht.

* Pa prostaglandina

* Nuk ka aroma

* Nuk përmban paraben