Filorga Albania

Kremra

Kremra

Filtrat aktiv

Global Repair Cream 50ml

Global Repair Cream 50ml

Çmimi 111,00 €

Një kujdes i përqendruar shumë aktiv, i formuluar posaçërisht për lëkurën e devitalizuar dhe i frymëzuar nga teknikat e recetave të mjekësisë estetike, për një efekt rinor intensiv dhe të dukshëm.

 

Rivitalizimi i të ushqyerit - 3 super ushqyes veprojnë si energji  për të stimuluar përsosmërinë dhe gjallërinë e lëkurës.

 

Aksion global kundër rrudhave - 50 përbërës aktiv + 4 nxitës qelizor janë të kombinuara për të vepruar në të gjitha shenjat e plakjes së lëkurës.

 

Mund të përdoret si krem dite ose si maskë gjumi natën.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Oxygen Glow Eyes 15ml

Oxygen Glow Eyes 15ml

Çmimi 35,00 €

Oxygen-Glow Eyes përkujdesje e rekomanduar për konturin e syve me pamje të zbehtë, të lodhur, me vija të holla dhe rrudha.

 Krijuar nga FILORGA, kompleksi Super-Skin Boosting Factors kombinon një përforcues të oksigjenimit, acidit hialuronik dhe enzimës L-detoksifikuese për të patur një kontur të përsosur të syve, ditë pas dite.

 

Kryen një aksion të trefishtë mbi : 

1- Rrathët e zinj të syrit 

2- Fryrjes së syrit 

3- Rrudhat e dukshme

4-Shkëlqim i menjëhershëm

Përdorimi: Vendoseni në mëngjes dhe mbrëmje në lëvizje të lehta rreth konturit të syve.